OMNIVA SŪTĪŠANA 2.99€   |   ĀTRA PIEGĀDE   |   ATGRIEŠANA 14 DIENU LAIKĀ

Atgriešana

Preces ir iespējams atgriezt 14 dienu laikā pēc to iegādes, ja tās ir nebojātā stāvoklī vai ja precei ir atklāts defekts.

 

Atpakaļ nepieņemam:

- lietotas un nēsātas preces, kā arī preces, kas piesūkušās ar kādu smaku

- higiēnas preces, boksa saites, piemēram, zobu, cirkšņu, krūšu aizsargus

- tējas

- boksa maisus, stacionāros boksa maisus un cilvēka silueta boksa maisus

- saliekamos paklājus un cīņu paklājus

 

Preču atgriešanas izmaksas sedz klients, izņemot gadījumu, ja nosūtīta nepareiza vai bojāta prece. Ar pakomātu saņemtās preces iespējams atgriezt ar to pašu kodu, kas izmantots, saņemot preci. Sūtīšanas izmaksas tiks atskaitītas no summas, kas atmaksājama par preci.

Preces ir iespējams apmainīt. Šādā gadījumā ar sūtīšanu saistītās izmaksas sedz klients.

 

Atgriešanas procedūra

Nosūtiet e-pastu uz adresi info@budopunkt.lv ar virsrakstu „Atgriešana“. Norādiet sava pasūtījuma numuru, atgriešanas iemeslu, vārdu un bankas konta numuru. Gaidiet mūsu klientu apkalpošanas speciālista apstiprinājumu.

Iepakojiet preces, kuras vēlaties nosūtīt atpakaļ, pievienojiet aizpildītu atgriešanas formu un nosūtiet paku mums atpakaļ. Ja sūtiet ar pakomāta starpniecību, kā galamērķi norādiet „Mustika keskus“. Ja sūtiet ar kurjeru, tad norādiet adresi: Budopunkt OÜ, Laki 26, 12915 Tallina, Igaunija.

Atkarībā no piegādes veida un atrašanās vietas, pakas nogādāšana līdz mums var prasīt līdz 14 dienas. Mēs ar jums sazināsimies piecu dienu laikā pēc preces saņemšanas un veiksim atmaksu par precēm, kas atbilst atgriešanas nosacījumiem.