PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Atgriešana

 

Pircējam ir tiesības atteikties no līguma, apmainīt vai atgriezt pārdošanai derīgu preci 14 dienu laikā no pasūtītās preces saņemšanas.


Preces var pārbaudīt, lai nodrošinātu to piemērotību vai nepiemērotību, taču testēšanas laikā jānodrošina minimālā ietekme uz produktu un tā iepakojumu.


NB! Izmēģināšana nozīmē tādu pašu lietošanu kā parasti mazumtirdzniecības uzņēmumos pirms pirkuma veikšanas. Piem., nesitiet boksa maisā ar boksa cimdu, nevingrojiet uz jogas paklāja utt.

 

Atgriežamajām precēm jābūt oriģinālā iepakojumā, ar oriģināliem marķējumiem un tādā pašā iepakojumā kā piegādes laikā Klientam. Preces, kas nonāk pie Klienta iepakojumā, arī jāsadala un jāiepako tāpat kā tad, kad preces tiek piegādātas Klientam.

 

Ja preču iepakojumu ir iespējams atvērt, nesabojājot iepakojumu, Klients apņemas šādā veidā atvērt iepakojumu. Preces, kas piestiprinātas precēm, lai aizsargātu preču stāvokli (piemēram, aizsargplēves), kas netraucē preču pārbaudi, nevajadzētu noņemt, atgriežot preces. Ja iepakojumu nevar atvērt bez saplēšanas / sabojāšanas, patērētājs nav atbildīgs par bojāto iepakojumu.

 

Ja preču oriģinālais iepakojums ir bojāts vai ja preču izmantošana izmēģinājuma periodā pārsniedz saprātīgu apjomu, kas nepieciešams preču pārbaudei, vai ja atgrieztās preces nav jaunā stāvoklī līdzīgām precēm, Budopunkt ir tiesības vienpusēji samazināt kompensāciju.

 

Kompensācijas apmēru nosaka, pamatojoties uz iespējamo atgriezto preču vērtības samazināšanās apmēru, un kompensācijas apmēru paziņo Klientam iespējami drīz pēc kompensācijas summas noteikšanas.

 

Atgriešanas process

 

  1. Lūdzu, aizpildiet atgriešanas veidlapu (lejupielādējiet šeit), izdrukājiet to un pievienojiet to atgrieztajam iepakojumam. Ja jums nav iespējas izdrukāt, sūtiet mums aizpildītu atgriešanas veidlapu uz e-pastu: info@budopunkt.ee. Par atgriešanu vai maiņu paziņot pa e-pastu: info@budopunkt.lv.
  2. Pakas atgriešana:

 

Atgriešanas piegādes izmaksas sedz Klients, izņemot, ja Klientam ir nosūtīta nepareiza vai bojāta prece.

Piegādes izmaksas abos virzienos (vecā prece no klienta atpakaļ uz Budopunktu, jauna prece no Budopunkta līdz klientam) sedz Klients, ja vien Klientam nav nosūtīta nepareiza vai bojāta prece. Tāda pati cena, kas norādīta zemāk esošajā tabulā, attiecas uz abiem piegādes virzieniem.

 

ATGRIEŠANAS METODE

 

SmartPOST pakomāts

 

Omniva pakomāts

 

Kurjers

 

APRAKSTS

 

Klients var atgriezt preces tuvākajā SmartPOST pakomātā, ievadot personīgo atgriešanas kodu. Preču saņemšanas brīdī ar SMS tiks nosūtīts atgriešanas kods.

 

Atgriežot preci ar atgriešanas kodu, Klientam nekas nav jāmaksā, jo SmartPOST par atgriešanu izraksta rēķinu Budopunktam.

 

Savukārt Budopunkt no Klientam atgrieztās summas atskaita atgriešanas piegādes izmaksas.

 

Omniva - preces atgriešana pakomātā

Klients var atgriezt preces tuvākajā Omniva pakomātā, ievadot personīgo atgriešanas kodu. Preču saņemšanas brīdī ar SMS tiks nosūtīts atgriešanas kods.

 

Atgriežot preci ar atgriešanas kodu, Klientam nekas nav jāmaksā, jo Omniva par atgriešanu izraksta rēķinu Budopunktam.

 

Savukārt Budopunkt no Klientam atgrieztās summas atskaita atgriešanas piegādes izmaksas.

 

Ja sūtījumu piegādāja kurjerdienests, Klientam ir jāsazinās ar Budopunkt, kurš izsniegs kurjera ielūgumu.

 

Atgriežot preces ar kurjerpasta starpniecību, Klientam nav pienākums neko maksāt, jo pikapu organizē Budopunkt.

 

Savukārt Budopunkt atskaita atpakaļ nosūtīšanas izmaksas no summas, kas atgriezta Klientam.

 

ATGRIEŠANAS PIEGĀDES IZMAKSAS

 

5.99€

6.99€

Pirms kurjers uzņem preces, Budopunkt informēs Klientu par piegādes izmaksu summu / Jautājiet  Budopunkt.

 

 

Pirkuma summas atmaksa


Budopunkt atmaksā Klienta samaksāto maksu, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma Budopunkt par atteikšanos no līguma.

 

Pircējam ir jāatdod preces 14 dienu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas vai jāsniedz pierādījums, ka viņš ir nodevis preces pārvadātājam iepriekšminētajā termiņā.


Interneta veikals var atteikties atgriezt naudu,līdz prece, kas ir līguma priekšmets, nav atgriezta vai līdz brīdim, kad pircējs ir iesniedzis pierādījumu, ka viņš ir atgriezis preci, atkarībā no tā, kas notiek agrāk.

 

Pircējs var iesniegt pieteikumu, rakstot uz info@budopunkt.lv.

 

14 dienu atgriešanas tiesības neattiecas uz precēm, kas izgatavotas vai pasūtītas, pamatojoties uz Klienta personīgajām vajadzībām; attiecībā uz precēm, kas ir ātri bojājas vai ir novecojušas; lielgabarīta priekšmeti (piemēram, boksa maisi, puzles un džudo paklāji).

 

Atgriešanas tiesības neattiecas arī uz produktiem, kurus nav iespējams atgriezt veselības vai higiēnas apsvērumu dēļ un kuri ir atvērti pēc piegādes (piemēram, boksa saites, zobu aizsargi, cirkšņa un krūšu aizsargi, atbalsta saites).

 

Budopunkt nekompensē dabas spēku radītos bojājumus.

 

Tiesības atgriezties neattiecas uz juridiskām personām. Patērētāju tiesību aizsardzības likumā patērētājs ir fiziska persona.

 

Atgriežot preces ar kurjeru, pakalpojumu sniedzējam ir tiesības atteikt preču pieņemšanu, ja preces nav pareizi un droši iepakotas. Par otro atgriešanos pasūtītā kurjera izmaksas apmaksā Klients.