OMNIVA SŪTĪŠANA 2.99€   |   ĀTRA PIEGĀDE   |   ATGRIEŠANA 14 DIENU LAIKĀ

Atgriešana

 

Pircējam ir tiesības atteikties no līguma, apmainīt vai atgriezt pārdošanai derīgu preci 14 dienu laikā no pasūtītās preces saņemšanas.


Preces var pārbaudīt, lai nodrošinātu to piemērotību vai nepiemērotību, taču testēšanas laikā jānodrošina minimālā ietekme uz produktu un tā iepakojumu.


NB! Izmēģināšana nozīmē tādu pašu lietošanu kā parasti mazumtirdzniecības uzņēmumos pirms pirkuma veikšanas. Piem., nesitiet boksa maisā ar boksa cimdu, nevingrojiet uz jogas paklāja utt.

 

Atgriežamajām precēm jābūt oriģinālā iepakojumā, ar oriģināliem marķējumiem un tādā pašā iepakojumā kā piegādes laikā Klientam. Preces, kas nonāk pie Klienta iepakojumā, arī jāsadala un jāiepako tāpat kā tad, kad preces tiek piegādātas Klientam.

 

Ja preču iepakojumu ir iespējams atvērt, nesabojājot iepakojumu, Klients apņemas šādā veidā atvērt iepakojumu. Preces, kas piestiprinātas precēm, lai aizsargātu preču stāvokli (piemēram, aizsargplēves), kas netraucē preču pārbaudi, nevajadzētu noņemt, atgriežot preces. Ja iepakojumu nevar atvērt bez saplēšanas / sabojāšanas, patērētājs nav atbildīgs par bojāto iepakojumu.

 

Ja preču oriģinālais iepakojums ir bojāts vai ja preču izmantošana izmēģinājuma periodā pārsniedz saprātīgu apjomu, kas nepieciešams preču pārbaudei, vai ja atgrieztās preces nav jaunā stāvoklī līdzīgām precēm, Budopunkt ir tiesības vienpusēji samazināt kompensāciju.

 

Kompensācijas apmēru nosaka, pamatojoties uz iespējamo atgriezto preču vērtības samazināšanās apmēru, un kompensācijas apmēru paziņo Klientam iespējami drīz pēc kompensācijas summas noteikšanas.

 

Transports pēc atgriešanās

 

Piegādes atgriešanas izmaksas sedz Klients, izņemot gadījumus, kad nepareiza vai bojāta prece ir nosūtīta Klientam.

 

Klients var atgriezt SmartPOST pakomāta paku uz tuvāko SmartPOST pakomātu pēc preču saņemšanas, pamatojoties uz īsziņā saņemto personīgo atgriešanās kodu. Atgriežot preci ar atgriešanas kodu, Klientam nekas nav jāmaksā, jo SmartPOST par atgriešanu izsniedz rēķinu Budopunkt. Savukārt Budopunkt no Klientam atgrieztās summas atskaita atgriešanas piegādes izmaksas. SmartPOST atgriešanas piegādes izmaksas ir 5,4 €.

 

Klients var atgriezt Omniva pakomāta paku uz tuvāko Omniva pakomātu pēc preču saņemšanas, pamatojoties uz īsziņā saņemto personīgo atgriešanās kodu. Atgriežot preci ar atgriešanas kodu, Klientam nekas nav jāmaksā, jo Omniva par atgriešanu izsniedz rēķinu Budopunkt. Savukārt Budopunkt no Klientam atgrieztās summas atskaita atgriešanas piegādes izmaksas. Omniva atgriešanas piegādes izmaksas ir 6,9 €.

 

Ja sūtījumu piegādāja kurjerdienests, Klientam ir jāsazinās ar Budopunkt, kurš izsniegs kurjera ielūgumu. Atgriežot preces ar kurjerpasta starpniecību, Klientam nav pienākums neko maksāt, jo pikapu organizē Budopunkt. Savukārt Budopunkt atskaita atpakaļ nosūtīšanas izmaksas no summas, kas atgriezta Klientam. Pirms kurjers uzņem preces, Budopunkt informēs Klientu par piegādes izmaksu summu.

 

Pirkuma summas atmaksa


Budopunkt atmaksā Klienta samaksāto maksu, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma Budopunkt par atteikšanos no līguma.

 

Pircējam ir jāatdod preces 14 dienu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas vai jāsniedz pierādījums, ka viņš ir nodevis preces pārvadātājam iepriekšminētajā termiņā.


Interneta veikals var atteikties atgriezt naudu,līdz prece, kas ir līguma priekšmets, nav atgriezta vai līdz brīdim, kad pircējs ir iesniedzis pierādījumu, ka viņš ir atgriezis preci, atkarībā no tā, kas notiek agrāk.

 

Pircējs var iesniegt pieteikumu, rakstot uz info@budopunkt.lv.

 

14 dienu atgriešanas tiesības neattiecas uz precēm, kas izgatavotas vai pasūtītas, pamatojoties uz Klienta personīgajām vajadzībām; attiecībā uz precēm, kas ir ātri bojājas vai ir novecojušas; lielgabarīta priekšmeti (piemēram, boksa maisi, puzles un džudo paklāji).

 

Atgriešanas tiesības neattiecas arī uz produktiem, kurus nav iespējams atgriezt veselības vai higiēnas apsvērumu dēļ un kuri ir atvērti pēc piegādes (piemēram, boksa saites, zobu aizsargi, cirkšņa un krūšu aizsargi, atbalsta saites).

 

Budopunkt nekompensē dabas spēku radītos bojājumus.

 

Tiesības atgriezties neattiecas uz juridiskām personām. Patērētāju tiesību aizsardzības likumā patērētājs ir fiziska persona.

 

Atgriežot preces ar kurjeru, pakalpojumu sniedzējam ir tiesības atteikt preču pieņemšanu, ja preces nav pareizi un droši iepakotas. Par otro atgriešanos pasūtītā kurjera izmaksas apmaksā Klients.