Cirkšņa aizsargi
Cirkšņa aizsardzības nozīme un iespējas.
Cirkšņa aizsargs ir aizsargs, kas piestiprināts cirkšņa zonai ar auklām vai elastīgu gumiju, kas apstājas un pasargā no triecieniem. Gan vīriešiem, gan sievietēm ir aizsargi. Valkājiet apakšveļu un citus apģērbus. Izmantošana neaprobežojas tikai ar cīņas mākslu, kas ietver situenus. Nepieciešamais palīgs arī tuvcīņas apgabalos, piemēram, cīņā, kur, piemēram, ar ceļu vai kāju var nejauši pārlēkt uz delikāto vietu.
Kādas iespējas ir pieejamas?
Trīs visizplatītākās iespējas ir elastīgas un saliekamas sānos, metāla un šņorējami, kā arī cirkšņu aizsargi sievietēm. Modeļi ar elastīgām malām un elastīgu gumiju ir vispopulārākie un tiek piedāvāti lielākā diapazonā. Mērījumi atbilst vidukļa apkārtmēram un izmērs nemainās (izņemot lieluma atšķirību bērniem / pieaugušajiem).
Cirkšņa aizsargi ar elastīgām malām ir ērtāki treniņiem nekā cietie aizsargi, taču tie pasargā arī no triecieniem. Elastīga mala nenozīmē, ka trieciena gadījumā bandāža salocās uz iekšu. Bandāžas ir stipri gan priekšā, gan augšpusē, iztur triecienus un izplata tos starp mīkstajām malām. Elastīgā mala ļauj vairāk pārvietoties, netraucējot kājas iekšpusi. Elastīga gumijas aizdare augšstilbā un ap kāju cieši aizsargā cirkšņa aizsargu.
Metāliskai un šņorējamai vai citai cietai un šņorējamai aizsardzībai ir konkrētāks mērķis. Šāda aizsardzība arī izdarīs apzinātu sitienu tieši starp kājām. Malas ir viegli pārklātas ar ādu vai tekstilizstrādājumiem, bet ne ļoti mīkstas. Siešanas laikā auklas paliek stingri piestiprinātas pie kājas, bet nenodrošina tik lielu pārvietošanās brīvību kā elastīgie stiprinājumi.Tāpat nav iespējams pilnībā salocīt / sakrustot kājas, nejūtoties aizsargātam. Šis modelis ir vairāk piemērots vertikālai cīņai, kur ir mazāk zemes un tuvcīņas.
Sievietes cirkšņa aizsargs ir izgatavots no mīksta materiāla, un tā iekšpusē parasti ir mīksta plāksne / plastmasa. Stiprinājumi ir elastīgi, un aizsardzība netraucē pārvietoties, ja pie tā pierodat.
Kā un kuru cirkšņa aizsardzību izvēlēties?
Izvēloties cirkšņa aizsargu, vislielākā nozīme ir vidukļa apkārtmēram. Elastīgajam aizsargam jābūt ļoti stingram, it īpaši sākumā, jo gumijas materiāls nedaudz pieliek sevi. Šņorējami modeļi ir universāli. Aizsargiem nevajadzētu pakārt vai spēcīgi kratīties. Labāk būtu izvēlēties cirkšņa aizsargus, kas ir minimāli satraucoši un viegli pierodami, ja vien jums nav nepieciešams kaut kas konkrēts konkrētam mērķim.
Mums ir visizplatītākā stila cirkšņu aizsargi ar elastīgu aizdari un elastīgām / gumijas malām no Wacoku un Venum, un dažiem Venum modeļiem ir dubultā aizsardzība. Wacoku, Ringhorns un Daedo modeļiem ir stingrāka mala, bet elastība. Twins modeļiem ir arī metāla cirkšņa spilventiņi. Wacoku, Daedo un Ringhorns sievietēm piedāvā cirkšņa aizsardzību.
Kas vēl jums jāzina?
Daži cirkšņa aizsargiem bandāžs ir noņemams un viegli kopjams. Ja bandāžs, elastīgais spilventiņš un kokvilnas spilventiņš ir viens gabals, tos nedrīkst mazgāt veļas mašīnā. Pievērsiet uzmanību spilventiņa biezumam, īpaši sieviešu cirkšņu aizsargiem. Ja mīkstinošās putas / audums ir pārāk biezs, to ir grūti pilnībā nožūt, noskalojot ar ūdeni. Pēc treniņa vienmēr nosusiniet aizsargu istabas temperatūrā.
Meklējiet ērtas bikses vai kimono, zem kurām valkāt jaunu cirkšņa aizsardzību. Cīņas apmācībā ņemiet līdzi cimdus un aizsarglīdzekļus, kā arī pārbaudiet vairogu un cimdu izvēli mājas lietošanai.