PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Galvas aizsargs

Produkti 1-15 no 51

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Dojo Impact optical mask
  €15,00
 2. Wacoku WTF apstiprināta ķivere
  no €17,00
 3. Wacoku WTF apstiprināta ķivere
  no €19,00
 4. Daedo WT approved Mask galvas aizsargķivere
  €27,00
 5. Dojo Patrol galvas aizsargķivere
  €33,00
 6. Daedo ITF galvas aizsargķivere
  €38,00
 7. Daedo ITF galvas aizsargķivere
  €38,00
 8. Dojo Impact galvas aizsargķivere
  €39,00
 9. Daedo WT approved galvas aizsargķivere
  €39,00
 10. Daedo WT approved galvas aizsargķivere
  €39,00
 11. Dojo Sport Chanbara galvas aizsargķivere
  €41,00
 12. Phoenix Dipped Foam galvas aizsargķivere
  no €45,00
 13. Daedo ITF galvas aizsargķivere
  €45,00
 14. Venum Challenger kids galvas aizsargķivere
  €45,00
 15. Daedo ITF PU galvas aizsargķivere
  €45,00

Produkti 1-15 no 51

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Kas jāievēro galvas aizsardzības gadījumā un kā izvēlēties?

Galvas aizsargs ir spilvens jums un sejai. Tas mīkstina triecienus un pasargā no skrāpējumiem un nobrāzumiem. Parasti velcro piestiprina aizmugurē, un detaļām ir regulējams augstums. Drošinātājā ausīm vienmēr ir atsevišķa vieta. Atkarībā no lietošanas veida un sporta veida ir daudz dažādu galvas aizsargu.

Visizplatītākā un izplatītākā ir klasiskā galvas aizsardzība sparingam. Tam ir slēgts zods, vaigu spilventiņi, polsterējums uz pieres un sāniem. Piemērots visiem treniņiem, kur tiek izmantoti cimdi, piemēram, bokss, MMA, kikbokss utt. Modeļi bez zoda un vaigu aizsargiem ir paredzēti sacensībām vai konkrētiem treniņiem. Izlasē ir mīksti un skintex / ādas modeļi.

Aizsardzība ar mīkstu tekstilizstrādājumu saturu stingrāk paliek galvā un negriežas tik viegli, bet to ir grūtāk uzturēt un ātrāk uzņem sliktu smaku. Gludākām ādas galvas aizsargiem vajadzētu labāk iekļauties galvā, un nedrīkst būt tik daudz tukšas vietas, taču daudzi cilvēki domā, ka treniņu laikā galvas aizsargi ir ērtāki un vieglāk uzturami.

Taekvondo ir atsevišķi galvas aizsargi, kas ir vieglāki, atvērti pie zoda un ar citu stiprinājumu. Tā kā taekvondos ir lielāks risks dabūt pa pakausi, aiz galvas ir lielāka aizsardzība, un stiprinājums tiek pārvietots zem zoda. Ausis nav atvērtas, taču drošinātāja iekšpusē ir atsevišķa vieta ausīm.

Galvas aizsardzība ar drošības stiklu, auklām vai citu īpašu pārklājumu ir paredzēta noteiktām vietām. Piemēram, Kendo, Iaido un citiem cīņas stiliem, kas izmanto ieročus, kas izgatavoti no koka, metāla vai citiem materiāliem. Jautājiet savam trenerim par to, kas jums ir piemērots.


Galvas aizsargi- kā izvēlēties izmēru?

Izvēloties izmēru, vissvarīgākais ir ausu stāvoklis. Ausīm vienmēr jābūt paredzētajās atverēs / spraugās, un ausis nedrīkst saspiest pie malām. Ja auss ir novietots nepareizi un zem malas, jūs saņemsiet vairāk bojājumu nekā aizsardzību. Galvas aizsargs nedrīkst vicināties vai griezties ap galvu. Modeļos ar zoda aizsargu zodam jāatbalsta pret atloka malu. Ja starp seju un aizsargu ir tukša vieta, trieciens daļēji izies cauri galvas aizsargam.

Daudzi galvas aizsargi ir regulējami augstumā. Siešanas modeļi ir daudzpusīgāki un viegli pielāgojami, lai tie atbilstu jūsu galvai. Dažiem modeļiem aiz galvas ir trīs stiprinājumi, no kuriem vidējais stiepjas virs galvas, un jūs varat pielāgot augstumu, pārvietojot to uz augšu / uz leju starp pārējiem stiprinājumiem.

 

Kas vēl jums jāzina?

Tā kā galvas aizsargu nevar mazgāt, ikdienas uzturēšana ir svarīgāka. Pēc treniņa noteikti noņemiet galvas aizsargu no maisa un ļaujiet tam nožūt istabas temperatūrā. Ādas modeļus var notīrīt ar mitru drānu. Siešanas  versijām pēc izmēra pielāgošanas mēģiniet paslēpt auklas. Auklas bieži iestrēgst starp velcro stiprinājumiem, pārblīvējas un pasliktinās, ja tās atstāj brīvi pakārt.

Mums ir kaut kas ikvienam. King un Twins galvas aizsargi ir izgatavoti no ādas, savukārt Venumi vai Starpro modeļiem ir mīkstāks tekstilmateriāls. Konkrētiem sporta veidiem ir Wacoku, Daedo un Top Ten modeļi, kā arī universālie modeļi.

Kāju aizsargiem, boksa cimdiem un zobu aizsargiem ir pievienoti piemēroti galvas aizsargi. Papildus aizsargiem pārbaudiet arī mūsu atjaunošanas un fitnesa produktu klāstu.