PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Kāju aizsargi

Produkti 1-15 no 104

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Dojo pēdas bandāža
  no €5,00
 2. Dojo Elastīgi apakšstilbu aizsargi
  no €7,00
 3. Dojo Elastīgi apakšstilbu aizsargi
  no €7,00
 4. Dojo pēdas bandāža
  €7,00
 5. Dojo Elastīgi apakšstilbu aizsargi
  no €7,00
 6. Dojo Go kāju sargi
  €12,00
 7. King Thai pēdas bandāža
  €14,00
 8. Venum Kontact pēdas bandāža
  €14,00
 9. Venum Kontact pēdas bandāža
  €14,00
 10. Venum Kontact pēdas bandāža
  €14,00
 11. Starpro Super Safety pēdas sargi
  no €15,00
 12. Starpro Super Safety pēdas sargi
  no €15,00
 13. Ippon Gear kāju sargi
  €19,95
 14. Venum Kontact Cotton kāju sargi
  €20,00
 15. DSI FIAS sambo apakšstilbu aizsargi
  no €21,00

Produkti 1-15 no 104

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Kā izvēlēties kāju aizsargus?

Kāju aizsargi ir spilvens uz kājas vai pēdas. Izmanto sparingam, boksa maisa un ķepas štancēšanai vai citās situācijās, kad pastāv pēdas savainošanās risks.

Visizplatītākie ir pilna kontakta kāju aizsargi, kas ir biezāki, ar apakšstilba un pēdu aizsardzību ir galvenokārt paredzēti sparingam.Plānākie apakšstilba aizsargi tiek izmantoti dažādos stilos atkarībā no sitiena spēka un mērķa.

 

Kāda ir atšķirība starp kāju aizsargiem?

Pilna kontakta aizsargi ir daudzpusīgi, bet ne tik ērti kā plāni. Lielākā daļa iesācēju sāk ar šo. Tie ir piemēroti lielākajai daļai sporta veidu, piemēram, kikboksam, muay thai vai taiboksam. Lielākajai daļai ir divas velcro siksnas aiz apakšstilba un divas elastīgas lentes, viena aiz papēža, otra - zem kājas.

Apakšstilba aizsargam jāaptver visa apakšstilba garums, bet tas nedrīkst pieskarties ceļam, kad kāja ir izstiepta. Ja augšējais velcro ir jūsu ceļos vai traucē saliekt kājas, izvēlieties mazāku izmēru. Pirksti var izvirzīties zem apsardzes, bet sitiena laikā aizsargs nedrīkst atdalīties.

Ja elastīga aukla zem kājas atrodas tieši zem īkšķa, sprādze ļoti ātri nolietosies un aizsardzība jums būs pārāk liela. Lielākiem apakšstilba aizsargiem viegla kustība uz kājas ir normāla, taču lietošanas laikā pārliecinieties, ka vairogs nesūpojas uz sāniem.

Plānākas vai zeķu stila kāju aizsargi nav paredzēti sparingam. Galvenokārt amortizācija pasargā sevi no nesavienošanas. Izmanto ķepu / boksa maisa treniņos vai, piemēram, MMA sacensībās, kur aizsargi traucē tuvcīņai un zemes cīņai.

Izņēmums ir daži treniņi bērniem vai iesācējiem, kur sitiena spēks vēl nav tik spēcīgs un sparingošana ir minimāla un mierīga. Izvēlieties kādu no zeķes stila aizsargiem un klasiskajiem aizsargiem ar divām velcro siksnām un diviem elastīgiem gumijas stiprinājumiem.

 

Kādus kāju aizsargus izvēlēties?

Mēs piedāvājam plašu kāju aizsardzības klāstu. King ir augstas kvalitātes zīmols, kas ir pazīstams visā pasaulē, taču viņiem jāpievērš uzmanība pirkstu daļai.

Proti, King apakšstilba aizsargi ir daudz lielāki nekā citi ražotāji, un īpaši cīkstēšanās sporta veidos pārliecinieties, ka priekškāja nav pārāk gara un sitiena laikā nesaskaras ar zemi.

Venum ir pilna kontakta, starpposma un arī zeķu stila kāju aizsargi. Venum ir veidots tā, lai tas būtu vairāk ap kāju un vieglāks nekā citi ražotāji, un šīs pēdas kratīšanas varbūtība ir mazāka. Starpro, Top Ten un citi klasiske pilna kontakta kāju aizsargi ir universāli un piemēroti iesācējiem.

 


Kāju aizsargus nevar mazgāt, un regulāra apkope ir svarīga. Lielākā kļūda ir atstāt viņus sporta somā pēc treniņa. Pēc katra treniņa izņemiet no maisa un ļaujiet nožūt.

Dodoties uz treniņu, izvēlieties boksa cimdus, boksa pārsējus un zobu aizsargus. Trenējoties mājās vai kopā ar draugu, skatiet arī trieciena virsmu un atjaunošanas aprīkojuma izvēli.