PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Ķepas un thaipadi

Produkti 1-15 no 67

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Daedo Double Taekwondo vējerķepa
  no €15,00
 2. Adidas Double Ķepas
  €30,00
 3. Arawaza Double Sided Rectangular Precision Mitts Ķepa
  €36,00
 4. Dojo Makiwara
  no €39,00

Produkti 1-15 no 67

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Kāpēc un kam ir sitienu vairogi un ķepas?

Ķepas un sitienu vairogi ir vai nu rokas, vai noņemamas  virsmas, uz kurām var praktizēt savu precizitāti, spēku un tehniku. Ķepu un sitienu vairogu forma, svars un izmērs ir piemēroti pielietojumam.

Vieglākas ķepas un mērķi ir ātrai un vieglai precīzai sitienai. Sitienus ar kājam pa galvu bieži tiek praktizētas uz vieglākas virsmas, jo, sitot boksa maisu ar kājas īkšķi, var savainot kāju.

Smagākas virsmas rada reālāku sitiena sajūtu, kad trāpās mērķī, un jūs jūtaties kā kaut ko trāpījis. Tas simulē sitienu ienaidniekam, savukārt ķermeņa svars un sitiena spēks nav tālu pāri pārsteidzošajai virsmai. Laba izvēle intensīvāku un spēcīgāku sitienu praktizēšanai.

 

Kādas formas un iespējas ir un kāpēc?

Mērķi ir viegli, paredzēti atsevišķiem sitieniem ar minimālu pretestību. Drīzāk praktizējiet precizitāti.

Štancēšanai ir paredzētas mazākas  ķepas ar apaļu un līdzenu virsmu. Pat ar vieglākām ķepām partneris parasti viegli sit, lai iegūtu reālāku sitiena sajūtu. Vēl viens pielietojums ir kāju sitieni (īpaši spēcīgi sitieni), kur sitiens nenotiek, bet gan viegls pieskāriens.

Ķepas, kurām ir pagarinājums pie plaukstas un zem plaukstas, ir paredzētas gan roku, gan kāju sitieniem. Apaļums palīdz labāk absorbēt kāju sitienu, jo sitiens no gludas virsmas var paslīdēt un trāpīt partnerim. Var izmantot kā mazākas apaļas ķepas un kā kāju sitienu saņemšanai. Daudzpusīgāks viegls variants.

Nākamais solis ir mazi sitienu vairogi jeb ar rokām piestiprinātas ķepas. Viņi bieži ir smagāki un ir plakani un izliekti. Paredzēts spēcīgiem sitieniem ar rokam  un ar kājam. Tos bieži izmanto treneri, kas sagatavo cilvēkus sacensībām (lai trenētu sitienu paņēmienus ar lielāku spēku no dažādiem leņķiem / augstumiem).

Sitiena vairogi ir lielas un biezas virsmas, kas galvenokārt paredzētas sitieniem ar kājam. Vairogu var sist ar pilnu spēku, un sitiens ir pietiekami mīkstināts, lai partneris netiktu ievainots. Parasti tie nāk ar trim stiprinājumiem, lai turētu ar vienu vai abām rokām.

Sitiena vairogi un uzmontējamās virsmas ļauj trenēties vienatnē, un tām ir daudz dažādu formu. Paredzēts gan mierīgiem, gan spēka triecieniem. Uz stūra virsmām jūs varat praktizēt taisnus sitienus, āķus un sitienus. Laba izvēle mājas treniņiem.

 

Kas vēl jāzina par sitienu vairogam un ķepām?

Progresīvajiem mēs iesakām ādas ķepas un vairogus, jo āda ilgst ilgāk ar lielu triecienizturību.. Apkope ir ierobežota ar noslaukšanu ar mitru drānu vai īpašu produktu izmantošanu. Sitiena vairogus un ķepas nedrīkst sist ar ieročiem, kas izgatavoti no koka, metāla vai citiem citiem materiāliem.

Atrodiet pareizās boksa saites, cimdus un kāju aizsargus, lai izbaudītu treniņus. Puzzle paklāji un atjaunošanas rīki ir noderīgi lietošanai mājās.