PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Bintes

Produkti 1-15 no 33

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Starpro Easy Wrap bintes
  no €4,00
 2. Dojo Go bintes
  no €5,50
 3. Dojo Go bintes
  no €5,50
 4. Starpro Velcro bintes
  no €5,50
 5. Starpro Velcro bintes
  no €5,50
 6. Dojo Go bintes
  no €5,50
 7. Starpro Velcro bintes
  no €5,50
 8. Starpro Velcro bintes
  no €6,00
 9. Starpro Easy gēla bintes
  €7,00
 10. Venum Kontact boksa saites
  no €8,00
 11. Venum Kontact boksa saites
  no €8,00
 12. Venum Kontact boksa saites
  no €8,00
 13. Venum Kontact boksa saites
  no €8,00
 14. Venum Kontact Neo boksa saites
  no €8,00
 15. Venum Kontact boksa saites
  no €8,00

Produkti 1-15 no 33

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Boksa saites - kāpēc un kuras?


Boksa saites aizsargā jūsu plaukstas un pirkstus no ievainojumiem un uztur boksa cimdus tīrus iekšpusē.

Šīs saites tiek valkātas katru reizi, kad lietojat maisu cimdus vai boksa cimdus. Ir vairāki veidi, kā tos sasiet, taču pārsēji vienmēr tiek piesieti zem un ap boksa cimdu, kā arī ap plaukstas locītavu un dūrēm.

Viņu vienā galā ir īkšķa cilpa, bet otrā galā - Velcro aizdare. Ir arī iekšējie cimdi, kas ir ātra un ērta alternatīva boksa saitēm, taču labi neaizsargā jūsu.

Boksa saiti nēsā ikreiz, kad plānojat sist spēcīgāk vai izmantot lielākus cimdus. Neatkarīgi no tā, vai tas ir sitieni ar rokam, treniņš ar ķepām vai sparingu, boksa saites vienmēr ir nepieciešami. Tas ir vienīgais, kas boksa cimdu iekšpusi uztur tīru un viegli mazgājamu.

 

Kāda veida boksa saites izvēlēties?

Boksa saites galvenokārt iedalās trīs kategorijās: stieptās / elastīgās saites, stingrākas kokvilnas saites un iekšējie cimdi.

Elastīgās boksa saites ir vairāk izstieptas nekā citas un ir arī vispusīgākās. Elastīgas saites ir piemēroti bērniem, iesācējiem un progresīviem.

Elastības dēļ boksa saites droši fiksē plaukstas locītavu un un ir grūtāk sasprindzināt asinsriti nekā ar stingrāku variantu.

Kokvilna un citas stingrākas saites ir paredzētas cilvēkiem, kuri pieraduši pie boksa saitem. Stingrākas saites atstāj nedaudz spēcīgāku aizsardzību pret traumām.

Noderīga izvēle, kad trieciena spēks kļūst ļoti liels. Atšķirībā no elastīgās saites, stingrāku boksa saiti ir viegli pievilkt pārāk cieši. Ja pārsējs ir pārāk stingrs, tas var traucēt vai apturēt asinsriti rokā.

Iekšējie cimdi ir ātrāka un vienkāršāka boksa saites nomaiņa. Tās ir paredzētas cilvēkiem, kuriem nav laika vai vēlmes katru reizi uzlikt boksa saiti.

Iekšējam cimdam ir papildu amortizācija, bet plaukstas locītava nav tik labi aizsargāta kā ar klasisko saiti. Iekšējiem cimdiem ir velcro aizdare ar īsu lenti vai pārsēju līdz 1,5 metriem. Tiem jābūt diezgan apkārt, lai cimda iekšpusē nebūtu brīvas vietas un tas nedrebētu.


Kā izvēlēties boksa saiti?

Tie ir dažāda garuma:

 • 2,5 m - bērniem un cilvēkiem, kuri sasien tikai plaukstas un dūres.
 • 3,5-4 m - bērniem un cilvēkiem ar mazām rokām, kas sasien plaukstas, dūres un pirkstus.
 • 4,5 m ir standarta izvēle pieaugušajiem, kas sasien plaukstas, dūres un pirkstus.
 • 5m - cilvēkiem ar lielākām rokām vai tiem, kas vēlas pirkstu locītavām piešķirt papildu maigumu / plaukstas daļas plašāku sadalījumu

 

Kur var nopirkt boksa saites?

Interneta un pārstāvju veikals Budopunkt piedāvā plašu boksa saišu un iekšējo cimdu izvēli.

Starpro un Venum boksa saites ir elastīgas un piemērotas visiem. Ringhorns, Century un Twins boksa saites ir stingrāki un izturīgāki, un tie ir paredzēti pieredzējušiem lietotājiem. Starpro iekšējiem cimdiem ir regulāra aproce vai 1,5 m saite, kas piestiprināta pie iekšējā cimda.

Ja esat izvēlējies boksa saites, meklējiet arī boksa un štancēšanas cimdus, ar kuriem izmantot pārsējus, un boksa somas un štancēšanas ķepas, lai droši trenētos viens pats vai kopā ar draugu.

Ja esat izvēlējies boksa saites, apskatiet arī boksa cimdus un maisu cimdus, ar kuriem izmantot saites un boksa maisi un boksa ķepas, lai droši trenētos viens pats vai kopā ar draugu.