PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Boksa cimdi

Produkti 1-15 no 121

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Starpro Beginner boksa cimdi
  no €13,00
 2. Dojo Go boksa cimdi
  €25,00
 3. Century Integrity semi contact cimdi
  no €27,00
 4. Century Integrity semi contact cimdi
  no €27,00
 5. Century Determination semi contact cimdi
  €27,00
 6. Century Determination semi contact cimdi
  €27,00
 7. SMAI Kids boksa cimdi
  no €28,00
 8. Ringhorns Charger boksa cimdi
  €30,00
 9. Ringhorns Charger boksa cimdi
  €30,00
 10. Dojo Streak boksa cimdi
  €30,00
 11. Dojo Charge boksa cimdi
  €35,00
 12. Venum Contender Kids boksa cimdi
  €35,00

Produkti 1-15 no 121

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Boksa cimdi - kādi derēs man? (+ noderīgi padomi izvēles izdarīšanai) | Izlasiet šo rakstu >

 

Kā izvēlēties boksa cimdus?

Izvēloties un pērkot boksa cimdus, jums jāzina, vai jums ir nepieciešami cimdi:
- sparošana vai
- treniņš ar boksa maisu.

Pamatojoties uz to, klientu apkalpošanas pārstāvis palīdzēs jums izvēlēties pareizo produktu.

Sparring cimdi ir izgatavoti no mīkstāka pildījuma materiāla, lai aizsargātu un saglabātu gan jūsu, gan partnera veselību. Pērkot treniņu cimdus, vienmēr izvēlieties smagākus cimdus, ja tos izmanto sacensībās. Lai iegūtu lielāku slodzi un novērstu traumas. Ja sacensībām izvēlaties cimdus, tad sacensībās parasti tiek izmantoti 10oz cimdi.

Uzmanību! Apmācība ar sparinga cimdiem uz boksa maisu ievērojami samazina boksa cimda kalpošanas laiku, un izstrādājuma defektus, kas radušies treniņa laikā, nevar aizstāt vai atgriezt. Nesitiet maisu ar boksa cimdiem, jo ​​tas var sabojāt cimdu virsmu un saturu.

Treniņcimdi darbam pa maisu ir vieglāki, cimda polsterējums ir izgatavots no stingrāka materiāla, kas īpaši izstrādāts, lai trāpītu boksa maisu. Cimds nav paredzēts sparingam, jo ​​partnerim ir liels ievainojumu risks. Cimda trieciena virsma ir ievērojami mazāka nekā sparinga cimdam, kas padara sitiena saņemšanu riskantāku. Turklāt boksa maisa cimdiem nav mīkstinātāju un papildu funkciju, kas ir sparinga cimdiem. Rūpējieties par sevi un savu treniņu partneri.

Konsultējieties ar savu treneri - jo viņam ir visvairāk informācijas par to, kuri cimdi ir piemēroti jūsu sportam. Būtu prātīgi izmēģināt cimdus ar boksa saitēm vai iekšējos cimdus. Roku vajadzētu arī ievietot cimdā ar saiti, bet tajā pašā laikā cimdiem nevajadzētu kustēties rokā.


Kā uzvilkt boksa cimdus?

Uzvelkot cimdus, ar vienu roku turiet cimda galu no trieciena virsmas (cimdu spilventiņa). Pārlieciet otru roku ar cieši salocītiem pirkstiem. Kad roka ir ērti ievietota cimdā, varat aizvērt plaukstas siksnu. Ja, uzvelkot cimdus, sākat vilkt stiprinājumu jūs varat saplēst šuves.Ja cimdā pamanāt neparastas pazīmes, kuras, iespējams, ir radušās ražotāja defektu dēļ, nekavējoties pārtrauciet apmācību ar cimdu un pēc iespējas ātrāk sazinieties ar veikalu Budopunkt.

 

Boksa cimdu kopšana

Pēc katra treniņa mēģiniet nožūt un vēdināt cimdus. Pēc treniņa atstājiet cimdus svaigā gaisā. Piemēram, cimdā varat ievietot avīzi, lai nožūtu. Mēs iesakām arī nosusināt cimdus ar salveti vai audumu. Reizi nedēļā cimda iekšpusi notīriet ar antiseptisku līdzekli (piemēram, cutasept utt.) vai ziepjūdeni.

Ja cimdiem jau ir neatvairāma smaka, ielieciet tos plastmasas maisiņā un ievietojiet ledusskapī uz 12 stundām. Pēc treniņa vienmēr no sporta somas noņemiet nosvīdušos boksa cimdus un mitru dvieli. Nesusiniet cimdus uz radiatora. Augsta temperatūra un ātra žāvēšana padara cimdu materiālu trauslu un cietu.

Budopunkt produktu klāstā ir boksa cimdi no tādiem pazīstamiem zīmoliem kā Century, King, Ringhorns, Starpro, Top Ten, Twins un Venum.