PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Cimdi maisam

4 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Starpro Promo boksa cimdi maisam
  €9,00
 2. Fairtex Cross Trainer boksa cimdi maisam
  €75,00
 3. King āda boksa cimdi maisam
  €85,00
 4. Twins boksa cimdi maisam
  €100,00

4 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Kad lietot maisu cimdus un kā izvēlēties?

Boksa maisa cimdi nav tas pats, kas boksa cimdi. Maisa cimdi ir īpaši izstrādāti, lai trāpītu boksa maisa. Viņu pildījums ir stiprāks un izturīgāks par maisu cimdiem, kas nodrošina ilgāku izturību, taču tāpēc tos nevar izmantot sparingā ar pretinieku. Atsitot pret maisu, vienmēr vajadzētu sasiet zem cimda boksa saiti, jo trenējoties ar maisu, pastāv liels plaukstas traumu risks.

Boksa maisa cimdi ir vieglāki, tiem ir brīvāks īkšķis un tie ir kompaktāki nekā sparinga cimdi. Ir pieejami atvērtu vai slēgtu īkšķu modeļi. Sitiena laikā īkšķim jābūt uz pirkstiem, jo ​​īkšķi ir viegli izsist no locītavas, turot pirkstus ap īkšķi.

 
Kādus cimdus izvēlēties darbam ar boksa maisu?

Boksa maisa cimdi ir universāli pēc formas un biezuma. Lielākā atšķirība ir cimdu platumā un materiālā. Cimdi ir pieejami no mākslīgās ādas, tekstila vai ādas. Ādas cimdi ir izturīgāki, taču bērni, iesācēji un pat entuziasti cimdus bieži maina smaržas dēļ, nevis valkāšanas rezultātā. Augstākā līmenī sitiena spēks kļūst ļoti liels, un tad vispamatotākā ir ādas cimds.

Tas nozīmē, ka, izvēloties cimdu izmēru, jāņem vērā vairākas lietas. Pirkstiem jābūt līdz galam un īkšķa daļai nevajadzētu kairināt. Ja iesitat maisu ar cimdu, pirkstu locītavām jāsniedzas līdz maisu, pretējā gadījumā jūs iesitīsit maisu ar pirkstiem un būs traumas. Cimdiem var būt brīva vieta rokas ārpusē, taču cimdam nevajadzētu vicināties vai kustēties uz priekšu un atpakaļ.

 

Kā rūpēties par maisu cimdiem?

Ne maisa, ne sparinga cimdus nevar mazgāt, un tāpēc boksa saites ir svarīgas ne tikai pašaizsardzībai, bet arī cimda kalpošanas laika pagarināšanai. Pārsējus vajadzētu valkāt katru reizi, kad valkā cimdus, un pēc katras lietošanas reizes vismaz noskalot ar ūdeni.

Otra svarīgākā aprūpe ir vienkārša: pēc treniņa atstājiet cimdu, lai tas izvēdinātos. Cimda iekšpusi var nožūt ar dvieli vai papīru, taču ir ļoti svarīgi atstāt to nožūt. Ja cimdus vienreiz atstājat mitrus somā, tie smaržos. Ir īpaši cimdu tīrīšanas līdzekļi, kas palīdz saglabāt cimdus un pagarina to kalpošanas laiku, taču ar tīrīšanu vien nepietiek.

 
Atrodiet labākos boksa maisu apmācības cimdus.

Ja esat izvēlējies cimdu veidu, Budopunkt piedāvā labu maisa cimdu izvēli gan iesācējiem, gan pieredzējušiem. Meklējot dabīgas ādas cimdus, meklējiet King, Twins vai Fairtex modeļus, kas ir augstas kvalitātes un izturēs pat vissmagāko maisu treniņu.

Starpro un Century cimdi, kas ir ērti rokā un kurus bieži nomaina sliktas aprūpes, nevis kvalitātes dēļ, ir vislabākā cenas un kvalitātes attiecība.

Pēc maisa cimdu izvēles meklējiet trāpošās virsmas un boksa maisi, lai trenētos mājās. Labs treniņš ir balstīts uz ērtu aprīkojumu, kurā ietilpst boksa apvalki, krekli, bikses un atjaunošanas piederumi.