PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Karate cimdi

Produkti 1-15 no 20

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Dojo Elastic roku aizsargi
  €4,00
 2. Dojo Elastic roku aizsargi
  no €4,00
 3. Dojo Elastic roku aizsargi
  €5,00
 4. Starpro Thumb karate cimdi
  no €9,00
 5. Dojo Go karate cimdi
  €16,00
 6. Dojo Go karate cimdi
  €16,00
 7. Dojo Go 2.0 karate cimdi
  €18,00
 8. Dojo Go 2.0 karate cimdi
  €18,00
 9. Tokaido WKF Junior karate cimdi
  €19,90
 10. Tokaido WKF Junior karate cimdi
  €19,90
 11. Arawaza karate cimdi
  no €21,00
 12. Arawaza karate cimdi
  no €21,00
 13. Adidas karate cimdi
  €22,00
 14. Adidas karate cimdi
  €22,00
 15. Adidas WKF karate cimdi
  €25,00

Produkti 1-15 no 20

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Kā izvēlēties karatē cimdus?

Karatē cimdi ir īpaši paredzēti karatē treniņiem un nav piemēroti citiem. Viņiem ir liels mazinājums dūres galos, elastīgas lentes virs pirkstiem un plaukstas, kā arī elastīga plaukstas piestiprināšana.


Tsuki viņiem ir cits nosaukums, un tie ir divu veidu: ar īkšķa aizsargu vai bez tā. Īkšķa aizsargu mērķis ir aizsargāt īkšķi no nobrāzumiem un skrāpējumiem. Dažiem ir WKF (World Karate Federation) marķējums, kas nepieciešams lielākām sacensībām.

 
Kādus karatē cimdus izvēlēties?

Vissvarīgākais ir komforts un izmērs. Uzvelkot cimdu, vienam elastīgajam jābūt plaukstā, bet otram starp vidējo un gredzenveida pirkstu, lai elastība būtu pilnībā starp pirkstiem. Lielākā daļa bērnu cimdu nevelk līdz galam, un tāpēc cimds neizskatās pareizā izmēra. Ja jūs pilnībā nenēsājat cimdu, jūs sitīsit ar pirkstiem, nevis ar dūrēm.

Tsuki gumijas lentes sākumā jūtas stingri, bet pēc tam tās izplatās. Turot plaukstu dūrē, turiet pirkstus paslēptus aiz cimda un nekratiet cimdu. Cimds ir pārāk liels, ja īkšķa aizsargs neļauj pilnībā nēsāt cimdu un elastīgās saites traucē dūri. Cimdam jāaptver visa rokas ārpuse, taču tam nav jābūt precīzi plaukstas platumam. Ja cimds trieciena laikā pārvietojas uz priekšu un atpakaļ, ņemiet vērā mazāku izmēru.

Īkšķa aizsargs nepalīdz, ja trieciena laikā īkšķis ir izstiepts. Īkšķa aizsargs pasargā no paslīdēšanas izraisītiem skrāpējumiem un nobrāzumiem. Šī aizsardzība ir ieteicama iesācējiem, bet ne tik svarīga amatieriem un pieredzējušiem sportistiem.

 

Sacensību un treniņu karatē cimdi.

Lietojot pirmajiem cimdiem vai treniņiem, WKF zīme nav svarīga. Ja plānojat aktīvāk sacensties, ir prātīgi maksāt nedaudz vairāk par cimdiem un iegādāties marķētus cimdus, kurus var izmantot gan sacensībās, gan treniņos.

Ja marķējums nav svarīgs, iesakām apskatīt Starpro WKF type vai Arawaza WKF style karatē cimdus. Tie ir pieejamāki, bet tikpat izturīgi un kvalitatīvi kā marķēti cimdi. Laba marķētu cimdu izvēle - WKF Tokaido un Arawaza approved. Atcerieties, ka Tokaido cimdiem ir šaurāks griezums nekā citiem cimdiem.

 

Karatē cimdu kopšana un citas noderīgas.

Tā kā cimdus nevar mazgāt ar ūdeni, ir svarīgi tos regulāri kopt. Cimdu var notīrīt ar mitru drānu vai izmantot īpašus kopšanas līdzekļus. Pēc treniņa cimdiem jābūt sausiem, un, ja nepieciešams, tos var noslaucīt ar dvieli vai papīru. Cimdus parasti nomaina nepatīkamas smakas dēļ vai ja cimds kļūst mazs.

Papildus cimdiem ir nepieciešami karatē aizsargi un kimono. Papildus treniņam klubā apskatiet spēka treniņu un sporta aprīkojuma izvēli, ko attīstīt brīvajā laikā.