PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

MMA cimdi

Produkti 1-15 no 20

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Starpro Beginner Grappling MMA cimdi
  no €17,00
 2. Starpro M33 Sparring MMA cimdi
  no €21,00
 3. Starpro F55 Fusion MMA cimdi
  €26,00
 4. Ringhorns Charger MMA cimdi
  €35,00
 5. Dojo Patrol MMA cimdi
  €35,00
 6. Ringhorns Charger Sparring MMA cimdi
  €45,00
 7. Venum Challenger MMA cimdi
  no €45,00
 8. Venum Challenger 3.0 Sparring MMA cimdi
  €50,00
 9. Venum Challenger 3.0 Sparring MMA cimdi
  €50,00
 10. Venum Challenger 3.0 Sparring MMA cimdi
  €50,00
 11. Venum Challenger 3.0 Sparring MMA cimdi
  €50,00
 12. King Revolution MMA cimdi
  €50,00
 13. Venum Challenger 3.0 Sparring MMA cimdi
  €50,00
 14. Venum Challenger 3.0 Sparring MMA cimdi
  €50,00

Produkti 1-15 no 20

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Kā atrast pareizos MMA cimdus?

MMA ir cīņas māksla, kas radās, kad divi dažādi cīņas mākslas entuziasti sacentās savā starpā. Ilgu laiku tika izvēlēts un jaukts viss, kas strādāja un attīstīja MMA jeb brīvo cīņu

Šodien tā sastāv no trim galvenajām daļām: cīņa stāvus, cīņas un parteri, kur uzvar ar padošanos (nožņaugot / bloķējot locītavu), sitienu, pēc kura pretinieks guļ bezsamaņā, vai uzvar ar uzkrātajiem punktiem, kad laiks beidzas.

MMA cimdiem ir atvērti pirksti un palma. Aizsardzības biezums dūrem atkarībā no lietošanas, taču ar visiem MMA cimdiem jūs varat satvert ar roku un turēt roku atvērtu. Viņiem ir plaukstas siksna, kas viegli atbalsta roku, un īkšķis ir atsevišķs vai brīvs.

Šie cimdi ir domāti ne tikai MMA, bet ir piemēroti jebkurai sporta vietai, kur nepieciešams satvert pretinieku vai kaut ko citu, bet arī trāpīt ar roku. Bieži tiek nogādāts Krav maga, pašaizsardzībai un, protams, MMA apmācībai.

Boksa saites parasti nenēsā zem MMA cimda, bet 2,5 m saiti var izmantot, sasienot tikai plaukstu un dūres, atstājot pirkstus brīvus.

 

Kāda ir atšķirība starp amatieru un profesionālajiem MMA cimdiem?

Lielākā atšķirība ir mīkstināšanas biezumā dūres galos. Amatieru MMA cimdiem ir vairākas reizes biezāks polsterējums, tie ir paredzēti iesācējiem vai sparingam treniņos.

Biezāks cimds traucē cīkstēties uz zemes, bet ar profesionālu cimdu treniņa laikā netiek trāpīts ar pilnu spēku. Amatieru cimdiem ir garāka plaukstas daļa un stiprāks stiprinājums.

Profesionālie MMA cimdi ir plāni un samazina triecienu. Izmanto profesionālās sacensībās vai treniņos, kur pāris nav pakļauts strāvas triecieniem. Nesitiet boksa maisu ar profesionālu cimdu ar pilnu spēku, jo tas ilgstoši lietojot stipri sasitīs roku un radīs traumas.

 

Kādi MMA cimdu varianti ir pieejami un kā tos izvēlēties?

Visiem zīmoliem ir skaidri nošķirti amatieru un profesionālie cimdi. Kad esat izdomājis pareizo tipu, nākamais solis būs materiāls. Lielākā atšķirība starp ādas imitāciju un īstas ādas cimdiem ir spēka sitiena izturība. 

Ja cimdus izmantojat tikai sparingam, tad arī mākslīgā āda iztur labi. Lai regulāri streikotu pa ķepām vai mērķiem ar palielinātu spēku, jums vajadzētu apskatīt ādas cimdus. Mākslīgās ādas cimdi ir pieejami no Starpro, Venum un Ringhorns. Izvēloties ādas cimdus, pievērsiet uzmanību Fairtex.

MMA cimdam nevajadzētu svārstīties. Pārāk liels cimds liks jūsu rokai pakustēties, un mīkstāks cimds var viegli ievainot roku.

Cimds ir piemērota izmēra, kad bez lielas piepūles var turēt roku vaļā, ērti var iebāzt roku dūrē, un cimds rokā netricinās / nekustēsies. Visi cimdi sākumā var būt nedaudz stingrāki nekā ērti (bet ne kaitinoši), jo atsevišķas pirkstu daļas kļūst brīvāk izmantojamas. 

 

Kas vēl jāzina par MMA cimdiem?

Tā kā mīkstinātos cimdus nevar mazgāt ar ūdeni, ikdienas aprūpe ir svarīga. Pēc treniņa cimds jāatstāj nožūt telpā (karstas virsmas sabojās materiālu), jo tad ir grūti atbrīvoties no nepatīkamās smakas. Pēc vēdināšanas cimdu var notīrīt, tikai apsmidzinot ar antiseptisku vai īpašu līdzekli.

Mūsu modeļi tiek izmantoti MMA sacensībās Igaunijā, brīvās cīņas līgā, kā amatieru cimdi un daudzos sporta klubos visā Igaunijā.

Papildus ērtiem cimdiem skatiet arī kāju, zobu un galvas aizsargus. Mājas treniņam izpētiet boksa maisu, sitienu vairogu un lecamauklu izvēli.