PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM
Budopunkt Ippon Gear Judo

Džudo kimono

13 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Ippon Gear Beginner džudo uniforma
  no €13,00
 2. Ippon Gear Beginner džudo uniforma
  no €16,00
 3. Ippon Gear Future džudo uniforma
  no €19,00
 4. Ippon Gear Future 2.0 džudo uniforma
  no €20,00
 5. Ippon Gear Future 2.0 džudo uniforma
  no €20,00
 6. Ippon Gear Future 2.0 džudo uniforma
  no €20,00
 7. Dojo Go judo kimono
  no €22,00
 8. Ippon Gear Future džudo uniforma
  no €25,00
 9. Ippon Gear Beginner 2 džudo uniforma
  no €27,00
 10. Ippon Gear Beginner džudo uniforma
  no €30,00
 11. Ippon Gear Beginner 2 džudo uniforma
  no €33,00
 12. Ippon Gear Future 2 džudo uniforma
  no €37,00
 13. Ippon Gear Basic džudo uniforma
  no €69,00

13 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Kā izvēlēties kimono džudo?

Džudo kimono jeb gi ir īpaši paredzēts džudo treniņiem (smalkāks džudogi tiek izmantots arī aikido). Kimono sastāv no jakas, biksēm un jostas. Jaka ir izgatavota no izturīga materiāla, un tai ir bieza un ļoti izturīga apkakle. Paredzēts vilkt, satvert un mest pretinieku, vienlaikus satverot kimono.

Jaka tiek savilkta jostasvietā ar īpašu krāsainu jostu atkarībā no sportista prasmes un līmeņa. Bikses ceļi ir divslāņu, lai ceļi ātri nenodiltu. Tradicionālā un biežāk sastopamā krāsa ir balta, bet tiek izmantota arī zila krāsa (sacensībās tiesnešiem ir vieglāk, ja sportistiem ir dažādas krāsas). Parasti, pērkot kimono treniņiem un bērniem, atļauts izmantot tikai baltu, ja vēlaties iegādāties citu krāsu, vispirms konsultējieties ar treneri.

Kimonos ir dažāda biezuma atkarībā no lietošanas veida. Iesācēji un it īpaši bērni, sākot darbu, valkā plānākas kimono, jo tās ir vieglāk pārvietoties, sākumā mācoties bieži nav daudz metienu, un plānākas kimono ir lētākas (laba izvēle augošam bērnam).

Amatieri, progresīvi un profesionāli izmanto biezākus un smagākus gi. Pieredzējuši amatieri izmanto vairāk spēka, un šie paņēmieni ļauj pārvietot pretinieka kopējo svaru vai pacelt to no zemes, satverot kimono. Materiāls ir biezāks, tāpēc tas neplīst un to var droši turēt. Džudo sacensību kimono ir vieni no smagākajiem un biezākajiem.

Bikses ir pieejamas ar gumiju un auklu vai klasisko versiju tikai ar auklām. Parasti lielāki garumi ir tikai ar auklas stiprinājumu un mazāki ar gumiju un auklu. No pirmā acu uzmetiena bikses izskatās ļoti platas, taču tām vajadzētu būt tādām, jo ​​tās neizstiepjas un jūs nevarat pārvietoties šaurās biksēs. Visas bikses jostasvietā var pievilkt tik cieši, ka starp tām pat dūri nevar iziet. Viltība, par kuru iesācēji bieži nezina, ir tas, ka auklās ir jāvelk prom no jums, kad jūs velkat, jo, velkot šķērsām uz priekšu, aukla tiek turēta un neļaus jums to pievilkt.

 

Kā izvēlēties pareizo džudo kimono izmēru?

Džudo kimono parasti ir jābūt par 4-7 cm garākam nekā pats nēsātājs, pēc pāris mazgāšanas gi nedaudz saraujas. Pat iepriekš mazgāti kimono ir piemēroti 2–5 cm.Gi ir pareizais garums, kad piedurknes sasniedz plaukstu. Sacensībās jums vajadzētu pacelt rokas taisni priekšā sev un pēc tam izmērīt tā, lai piedurknes nebūtu pārāk tālu no plaukstas. Biksēm jābūt līdz potītēm, taču tām nevajadzētu atrasties uz zemes vai zem papēža. Pērkot jaunu kimono bērnam, piedurknes var būt apmēram 4 cm garākas par plaukstas locītavu. Pēc dažām mazgāšanas reizēm gi jābūt pareizā izmērā.Kā rūpēties par džudogi?

Gi  vajadzētu mazgāt pēc katra treniņa, jo partneris ar nepatīkamu smaku ir ļoti nepatīkama pieredze. Vienmēr mazgājiet ar vēsu ūdeni, kas parasti ir 30 grādi, taču skatiet instrukcijas mazgāšanai gi iekšpusē. Kimono nedrīkst likt žāvētājā. Žāvētājā kimono ļoti saraujas, un tas nevar atgriezties normālā stāvoklī. Žāvē uz pakaramā, atstājot pakārt istabas temperatūrā.

Jostas nedrīkst mazgāt veļas mašīnā. Daudzas jostas pēc vienas mazgāšanas pasliktināsies, un tās vairs nevarēs izmantot.

 

Ko jūs varat atrast pie mums?

Ippon un Starpro ir vispopulārākās iespējas. Starpro ir modeļu izvēle, kas piemērota gan iesācējiem, gan amateriem. Ippon Gear izvēle svārstās no kimono iesācējiem līdz kimono, ko izmanto pasaules klases sportisti. Phoenix modeļiem ir plašāks izgriezums nekā citiem.

Papildus apmācībai vai mājas lietošanai apskatiet arī cīņas lelles, atveseļošanās un spēka treniņu iespējas.