PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Karate kimono

Produkti 1-15 no 33

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Arawaza Kata Deluxe Evo WKF karate kimono
  no €0,00
 2. Starpro Student karate uniforma
  no €7,00
 3. Ippon Gear Club karate uniforma
  no €14,00
 4. Phoenix Standard karate kimono bikses
  no €17,00
 5. Dojo Go karate kimono
  no €20,00
 6. Arawaza Lightweight WKF karate kimono
  no €20,00
 7. Tokaido Shoshin karate kimono
  no €23,00
 8. Adidas Basic karate uniforma
  no €25,00
 9. Adidas Evolution WKF karate uniforma
  no €25,00
 10. Phoenix Basic bikses
  no €25,00
 11. Ippon Gear Club 2 karate uniforma
  no €32,00
 12. Tokaido Kumite Master Junior WKF karate kimono
  no €37,90
 13. Adidas Club karate uniforma
  no €42,00
 14. Adidas Bushido karate uniforma
  no €50,00
 15. Tokaido Kata Master Junior WKF karate kimono
  no €55,00

Produkti 1-15 no 33

Lapa
lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Kuru karatē kimono izvēlēties?

Karatē ir cīņas stils, kas sastāv no roku un kāju sitieniem. Mūsdienās konkurētspējīgais karatē nesit pa seju. Tiek izmantoti īpaši cimdi, kurus sauc par tsuki, un zem kimono valkā karatē kāju aizsargus. Karatē Kimono jeb mūsdienās Gi ir apģērbs, kas īpaši paredzēts karatē treniņiem.

Kimono sastāv no jakas, biksēm un jostas. Jakas sānos ir divas siksnas, kas ir sasietas šķērsām (taisnā leņķī pret kreiso augšstilbu un otrādi). Karatē kimono ir plānāks un nav paredzēts vilkšanai, satveršanai vai mešanai ar gi saķeri. 

Sacensību kimono ir divu veidu: kumite stils un kata stils. Kumite gi ir plānāks, vieglāks un paredzēts sacensībām divu cilvēku mačā. Kimono katai ir īsākas piedurknes, izturīgāks dažāda biezuma materiāls un garāka jaka, kas stiepjas līdz gurniem. Kata gi mērķis ir radīt sitošu skaņu ar piedurknēm, sitot, un tā ir paredzēta Kata stila sacensībām (kad konkurents ir viens uz skatuves vai kopā ar komandu). 

 

Ko vajadzētu izvēlēties iesācējam?

Ja jūs tikai sākat nodarboties ar karatē, jums vajadzētu izvēlēties regulāru treniņu kimono. Treniņa gi ir tāds pats griezums, bet materiāls ir vairāk auduma, un cena ir pieejamāka. Treniņu kimono ir WKF un bez. Nemarķētu aizsardzību un apģērbu var uzskatīt par pirmo aprīkojumu. Lai izvēlētos kimono, konsultējieties ar savu treneri vai mūsu personālu.

 

Kā izvēlēties pareizo kimono izmēru karatē?

Kā likums, karatē kimono jābūt 3-5 cm garākam par nēsātāju, pēc pāris mazgāšanas gi nedaudz saraujas. Pat iepriekš mazgātās kimono ir savilktas kopā par 2-4 cm, kad piedurknes sasniedz plaukstu, gi ir pareizā garumā. Biksēm jābūt līdz potītēm, taču tām nevajadzētu atrasties uz zemes vai zem papēža. Pērkot jaunu kimono bērnam, piedurknes var būt apmēram 4 cm garākas nekā plaukstas locītava. Pēc dažām mazgāšanas reizēm gi jābūt pareizā izmērā.

 

Kā rūpēties par katare gi?

Gi  vajadzētu mazgāt pēc katra treniņa, jo partneris ar nepatīkamu smaku ir ļoti nepatīkama pieredze. Vienmēr mazgājiet ar vēsu ūdeni, kas parasti ir 30 grādi, taču skatiet instrukcijas mazgāšanai gi iekšpusē. Kimono nedrīkst likt žāvētājā. Žāvētājā kimono ļoti saraujas, un tas nevar atgriezties normālā stāvoklī. Žāvē uz pakaramā, atstājot pakārt istabas temperatūrā.

Jostu nedrīkst mazgāt veļas mašīnā. Daudzas jostas pēc vienas mazgāšanas pasliktināsies, un tās vairs nevarēs izmantot.

 

Ko jūs varat atrast pie mums?

Starpro klāstā ir apmācības modeļi, kas piemēroti gan iesācējiem, gan amatieriem. Arawaza piedāvā kimono gan treniņiem, gan sacensībām, kas ir ļoti novērtēti visā pasaulē. Tokaido un Hayash ir populāri ražotāji, kur jūs varat atrast sacensību gi.

Ir arī dažādi zobu aizsargi un jostas aizsargi. Apmeklējiet arī piemērotus karatē cimdus, kāju aizsargus un atjaunošanas rīkus apmācībai vai lietošanai mājās. Boksa maisi un puzles padarīs jūsu māju dzīvāku.