PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Taekwondo uniformas

6 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Daedo ITF taekwondo formas tērps
  no €31,00
 2. Daedo WT taekwondo formas tērps
  no €24,00
 3. Daedo WT taekwondo formas tērps
  no €24,00
 4. Daedo WT white neck dobok
  no €32,00
 5. Daedo Poomse WT taekwondo formas tērps
  no €28,00
 6. Daedo Silver ITF taekwondo formas tērps
  no €22,00

6 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Kā izvēlēties pareizo kimono taekvondo nodarbībām?

Taekvondo ir cīņas stils, kas šodien galvenokārt koncentrējas uz sitieniem ar kājam, bet ietver arī rokas sitienus. Taekvondo tiek izplatīts divos populāros stilos: ITF tekvondo un WT taekvondo. Jautājiet savam trenerim, kāda veida tekvondo jūs praktizējat, vai noskaidrojiet, kādus aizsardzības līdzekļus citi izmanto jūsu apmācībā.

ITF - Starptautiskā Taekvondo federācija. ITF stilā priekšpusē tiek izmantoti vaļīgi un piespraužami kimono un daļēji slēgti cimdi ar paaugstinātu amortizāciju. ITF stila apakšstilbu aizsargi netiek izmantoti, bet pēdai ir īpaši atvērti paliktņi jeb futi ar lielāku amortizāciju.

WT ir Pasaules Taekvondo federācija. WT stilā tiek izmantoti virs galvas veidoti kimono un plānāki Taekwondo cimdi un kāju aizsargi. Cimdiem ir atvērti pirksti, un kāju un pēdu aizsardzība sastāv no divām daļām. WT stilā tiek izmantotas arī elektroniskas aizsargierīces, kas palīdz gūt punktus sacensībās.

 

Kā izvēlēties pareizo kimono izmēru taekvondo?

Kā likums, taekvondo kimono jābūt 3-5 cm garākam par nēsātāju, pēc pāris mazgāšanas gi nedaudz saraujas. Pat iepriekš mazgātās kimono ir savilktas kopā par 2-4 cm. Kad piedurknes sasniedz plaukstu, gi ir pareizā garumā. Biksēm jābūt līdz potītēm, taču tām nevajadzētu atrasties uz zemes vai zem papēža. Pērkot jaunu kimono bērnam, piedurknes var būt apmēram 4 cm garākas nekā plaukstas locītava. Pēc dažām mazgāšanas reizēm gi jābūt pareizā izmērā.

 

Kā rūpēties par taekvondo gi?

Gi  vajadzētu mazgāt pēc katra treniņa, jo partneris ar nepatīkamu smaku ir ļoti nepatīkama pieredze. Vienmēr mazgājiet ar vēsu ūdeni, kas parasti ir 30 grādi, taču skatiet instrukcijas mazgāšanai gi iekšpusē. Kimono nedrīkst likt žāvētājā. Žāvētājā kimono ļoti saraujas, un tas nevar atgriezties normālā stāvoklī. Žāvē uz pakaramā, atstājot pakārt istabas temperatūrā.

Jostu nedrīkst mazgāt veļas mašīnā. Daudzas jostas pēc vienas mazgāšanas pasliktināsies, un tās vairs nevarēs izmantot.

 

Ko jūs varat atrast pie mums?

Daedo klāstā ietilpst WT un ITF taekvondo kimono. Wacoku klāsts pārsvarā ir WT kimono, savukārt Phoenix izvēle ir galvenokārt ITF stila kimono.

Ir arī dažādi zobu aizsargi un jostas. Papildus apmācībai vai mājas lietošanai apskatiet arī cīņas lelles, atveseļošanās un spēka treniņu iespējas.