PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Hanteles

8 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Body Solid Rubber Coated Hex Dumbbell HEXRU hanteles
  no €8,00
 2. Liveup Bone Neoprene hanteles
  no €9,00
 3. Livepro Studio Colored hanteles
  no €9,00
 4. Livepro Studio Neoprene hanteles
  no €10,00
 5. Livepro Urethane fiksētās hanteles
  no €22,00
 6. Liveup Cast saliekamas hanteles (1pc)
  no €45,00
 7. Livepro Hex Rubber dumbbells
  no €80,00

8 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Hantele ir vienkāršs un ērts trenažieris

Hantele ir vienkāršs un ērts trenažieris, kuru ir ļoti ērti izmantot vingrinājumu veikšanai mājās. Hanteles piedāvā daudzpusīgus treniņus, īpaši ķermeņa augšdaļai un muskuļiem.

Nogurums ir svarīga spēka treniņa sastāvdaļa. Citiem vārdiem sakot, pareizas tehnikas un vingrinājumu rezultātā muskulim jābūt pietiekami nogurdinātam, lai attīstītos (svarīga loma šeit ir arī atveseļošanai / atpūtai).

Galvenais spēka treniņa attīstības veids ir atkārtošanās. Ko tas nozīmē? Veicot vingrinājumus sērijās, nosakot laiku un / vai atkārtojumu skaitu (3 sērija, 10-12 atkārtošanas, intervāls atpūtas starp sērijā ir 30-90 sekundes).

Atcerieties, ka ar tāda paša svara hantelēm jūs joprojām varat spēlēt ar slodzi - palielinot / samazinot laiku, palielinot / samazinot atkārtojumu vai atpūtas laiku skaitu.

Gadu gaitā no Budopunkt tika nopirktas hanteles daudzu valsts aģentūru (policija, aizsardzības spēki utt.) Sporta zālēm un dažādu sporta veidu treniņiem (cīņas māksla, deju sports utt.).

Hanteles svars jāizvēlas atbilstoši treniņam, vingrojuma raksturam un vēlamajai spēka apmācības orientācijai (maksimālā spēka attīstība, muskuļu hipertrofija vai muskuļu izturība). Optimāls svars nodrošina kvalitatīvu apmācību. Pārāk vieglai vai smagai hantelei nav vēlamā treniņa efekta, un vingrinājumi nav noderīgi.

Treneri iesācējiem ievēro principu “no vienkāršā uz sarežģīto”. Lai novērstu traumas, jāņem vērā spēks un tehniskās spējas, kā arī piemērotība.

Izvēloties hanteles, varat arī apsvērt iespēju pievienot citu svaru, ja iespējams, vai arī regulējamas hanteles ir laba saprātīga alternatīva. Jūs varat viņiem pievienot svaru un nekavējoties tos samazināt. "Spēlēšana" ar dažādu svaru dod vairāk iespēju veikt dažāda rakstura un virziena vingrinājumus.

Hanteles ir pieejamas dažādos svaros un izmēros - no 0,5 līdz 30 kg. Ir hanteles ar fiksētu svaru, kā arī regulējamas hanteles, kuras var mainīt kā disku sviru. Tātad ikviens var izvēlēties hanteles komplektu ar nepieciešamo svaru.

Hanteles parasti tiek pārdotas pa pāriem, taču jāatzīmē, ka daži modeļi joprojām ir pieejami atsevišķi. Kopumā mūsu interneta veikalā daudzums ir atzīmēts - ja redzat, ka priekšā ir 2x, tad šis modelis tiek pārdots pa pāriem 2 gb. ir iekļauti.

 

Jūs, iespējams, pamanīsit, ka hantelēm ir dažādas formas un materiāli - rodas jautājums, kuram man vajadzētu dot priekšroku?

Ar gumiju pārklāti hanteles parasti ir visizplatītākā izvēle mājas lietošanai, sporta kluba studijām / grupu treniņiem un bērnu treniņiem. Pārvalks aizsargā gan grīdu, gan pašu hanteli un ir labi turams. Gumija parasti nodrošina labu saķeri un hanteles no rokas neslīd tikpat viegli kā tīra metāla virsma.

Smagākiem hantelēm, kuru svars ir 10 kg vai vairāk, parasti jau ir metāla caurule ar rokturi, taču bieži vien svari joprojām tiek pārklāti ar plastmasu / uretānu / gumiju, lai mazinātu jebkādu troksni - lai glābtu grīdu, kad hantele nokrīt.

Formas ziņā arī hanteles pasaule ir daudzveidīga, un tas arī nosaka hanteles mērķtiecīgu izmantošanu. Lai gan daudzus vingrinājumus var veikt ar lielāko daļu hanteles, izvēloties, ir dažas nianses. Piemēram, hanteles ar kvadrātveida vai daudzpusīgu "galvas" formu nerit uz grīdas, ar to palīdzību jūs varat ērti saliekt rokas uz grīdas un piecelties nekavējoties pāriet uz jaunu vingrinājumu.

Budopunkt piedāvā plašu Liveup, Livepro un Gymstick hanteles izvēli ar dažādu svaru, formu un materiāliem. Starp tiem mēs piedāvājam hanteles mājas lietošanai, kā arī sporta klubiem.