PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Pildbumbas

13 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Livepro Double Grip pildbumba
  no €49,00
 2. Livepro Wall Ball medicine ball
  no €49,00
 3. Livepro Wall smaguma bumba
  no €40,00
 4. Liveup Bounce pildbumba
  no €23,00
 5. Livepro Solid pildbumba
  no €19,00
 6. Livepro Slam smaguma bumba
  no €20,00
 7. Liveup Mini Soft pildbumba
  no €7,00
 8. Livepro smaguma soma
  no €46,00
 9. Suples ādas bulgāru soma
  no €159,00
 10. Livepro Bulgarian smaguma soma
  no €45,00
 11. Suples vinila bulgāru soma
  no €149,00

13 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Pildbumbas- univarsāls trenažieris

Pildbumbas ir daudzpusīgi treniņu palīglīdzekļi daudzos sporta veidos un rehabilitācijā. Super VFS vingrinājumi (= vispārējā fiziskā sagatavotība), lai attīstītu dinamiku un spēku. Jūs varat arī veikt vingrinājumus ar pildbumbu gan mājās (izņemot mešanu pret sienām mājās), gan sporta zālē, kā arī dabā (uz asfalta nelietojiet gumijas pildītu bumbu!)

Vingrinājumi ar pildbumbu attīsta vēdera, plecu jostas, roku un kāju muskuļus - treniņu visam ķermenim. Kas padara to par tik funkcionālu apmācības rīku? Būtībā tam ir daudz lietojumu, t.i. ir daudz pildbumbu vingrinājumu - mešana, turēšana, ķeršana utt. Dažādas kustības papildina mainīgumu. Turklāt pildbumbu tirdzniecība ir ļoti piemērota lietotājiem ar dažādām spēka spējām un līmeņiem (standarta svars no 1 līdz 10 kg) + dažādu veidu pildbumbu pieejamība.


Kādas pildbumbas ir veikalā?

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši izteicienus, piemēram, wall balls, slam balls un vienkārši pildbumbas. Viņiem visiem ir kopsaucējs - apaļas smagās bumbas, kurām ir viens un tas pats mērķis - spēka treniņš un rehabilitācija. Tomēr pildbumbu pasaulē ir daudz modeļu un veidu, kas atšķiras gan no ārējā vāka, gan satura vai pildījuma.


Pildbumbu ārējais apvalks vai augšējais materiāls var būt mākslīgā āda, dabīgā āda, PVC (biezs gumijas apvalks), gumija utt. Bet kas ir šo pildbumbu iekšpusē, liek aizdomāties? Pildbumbas parasti piepilda ar tekstila svītrām (piemēram, boksa maisi), gaisu, smiltīm vai abu kombināciju.


Dažādi pildbumbas veidi:

Slam ball (no angļ.val. = aizsist) ir izgatavota no izturīgas gumijas, kas iztur daudzus sitienus un metienus uz zemes vai sporta zāles grīdas. Šī ir pildbumba, kas iztur daudz spēka un treniņu. Šāda veida pildbumba neatlec no zemes, jo ir piepildīta ar smiltīm, kas neļauj tai atlekt. Tādējādi slam ball ir ideāli piemērota metieniem ar pilnu spēku un jaudu (+ nav jāuztraucas par bumbas atlēcienu sejā;)).

Wall ball (no angļ. val. = siena) ir izgatavota no mākslīgās ādas (lētāka) vai dabīgā āda (dārgāka) un piepildīta ar tekstila sloksnēm vai citu līdzīgu "mīkstāku" saturu. Šīs pildbumbas ir mīkstākas un lielākas diametrā, salīdzinot ar citām pildītām bumbām. Viņiem ir minimāls atlēciens, taču šeit nav ko baidīties, jo saturs ir tik maigs, ka viņi nevar atlecēt jūsu rokās. Tajā pašā laikā ādas korpuss nodrošina ļoti labu saķeri, tāpēc bumba labi iederas rokā. Labs treneris pietupieniem, ķermeņa muskuļiem un citiem vingrinājumiem, kuriem bumbas turēšanai nepieciešams liekais svars.

Standarta pildbumba ir izgatavota no PVC vai īpaši blīvas gumijas un ir piepildīta ar gaisu. Ikviens, kurš meklē treniņbumbu, ir nokļuvis īstajā vietā. Šī bumba atlec no grīdas zalē. Tas ir īpaši piemērots spēka ātrumu un jaudu (spēks + ātrums) trenēšanai. Piemēram, veicot vingrinājumus pret sienu, varat izmantot bumbas atsitiena inerci, lai vingrinājumu veiktu ātri un augstā frekvencē.