PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Svaru bumbas

4 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Livepro Premium Rubber svaru bumba
  no €45,00
 2. Livepro svaru bumba
  no €17,00
 3. Liveup PLASTIC gira
  no €7,00
 4. Livepro Steel Competition svaru bumba
  no €60,00

4 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Ko es varu apmācīt, izmantojot svaru bumbu?

Spēks ir viena no svarīgākajām fiziskajām spējām. Ar svaru bumbu var veikt dažādus spēka stiprināšanas vingrinājumus. Tas ir sarežģīts un ne pārāk praktisks rīks, kuru varat nēsāt līdzi visur, taču efektīva mašīna, kas piedāvā alternatīvu stienīm un hantelēm.

Svari un hanteles, stieņi un diski tiek klasificēti kā brīvie svari, kuru mērķis ir dot iespēju sportistam izmantot savu muskuļu spēku, lai pārvarētu atbilstošo svaru. Svaru bumba ir tehniskāks mācību līdzeklis nekā hanteles un diski (no iesācēja viedokļa).

Tādējādi svaru bumba ir piemērota ikvienam, kurš vēlas trenēties ar spēka treniņu.

 

Kādas svaru bumbas tiek pārdotas un kāda ir atšķirība starp šiem rokturiem?

Svaru bumbām ir dažādu formu rokturi, pie kuriem varat turēties. Konusveida rokturis ir piemērots vingrošanai ar divām rokām, un vienmērīgi izlīdzinātais rokturis ir piemērotāks ar vienu roku.

Principā forma nosaka mērķi - treniņu svaru bumba pret sacensību svaru bumbu.

Jā, arī ir svaru bumbu sacensības. Baltijas valstīs darbojas arī sporta biedrība, kas popularizē svaru bumbu kā sporta veidu un hobiju. Ir dīvas disciplīnas svaru bumbu grūšana un svaru bumbu rāviens.

Visas svaru bumbas izskatās vienāda izmēra, bet tām ir atšķirīgs svars. Treniņu svaru bumbas standarta palielina atkarībā no smaguma.

 

Kas jāzina, pērkot svaru bumbu?

Ja iegādājaties svaru bumbu, jums vajadzētu padomāt, kā un kur to apmācīt. Vai jums mājās ir droša svaru bumba apmācības iespēja? Mēs iesakām izmantot arī gumijas paklāju / grīdas segumu, lai pats aizsargātu grīdu. Kāpēc?

Pirmkārt, tā kā svaru bumba joprojām ir smags metāla priekšmets, drošības prasības ir jaievēro. Ja svaru bumba paslīd vai nokrīt no rokas, ir labi, ja zem tā ir aizsargājošs paklājs.

Trenējoties ar svaru bumbu, noteikti piedzīvosi, ka roka svīst un treniņa laikā bumba izslīdēs no rokas. Kā samazināt šo paslīdēšanu? Atbilde ir talks - magnija karbonāta pulveris, kas izžūst lieko sviedru daudzumu un palielina saķeri.

Otrkārt, ar gumiju pārklāts paklājs zināmā mērā slāpē triecienu un rada mazāk trokšņa.

Treškārt, pārklājums pagarina arī pašas svaru bumbu kalpošanas laiku un neļauj pašam izstrādājumam to sabojāt.

Budopunkt noliktavā ir arī daļēja gumijas paklāju izvēle, kurus jūs varat iegādāties pa gabalu, lai uzglabātu un izmantotu svaru bumbas uz pareizās virsmas. Pārbaudiet iespējas šeit un sazinieties ar klientu apkalpošanas centru, lai saņemtu padomu.

 

Kādas svaru bumbas ir Budopunkt veikalā?

Budopunkt veikalā ir gan treniņu, gan sacensību svaru bumbas. Ja vēlamais daudzums mūsu vietnē šobrīd netiek parādīts vai vēlamais daudzums ir lielāks par to, kas ir noliktavā, tad noteikti jāraksta uz info@budopunkt.lv, mēģināsim atrast risinājumu īpaša pasūtījuma veidā.


Vai jums vajadzētu iegādāties divus viena svara svaru bumbas, vai viens pietiek?

Tas lielā mērā ir atkarīgs no vingrinājuma rakstura.Parasti tiek nopirkts viena svaru bumba.Nav tādas pašas vajadzības savienot pārī kā ar hantelēm. Tomēr, lai mainītu slodzi, tiek iegādāti svaru bumbas ar dažādiem svariem. Iesācēji ievēro principu no viegli līdz grūti.

 

Kādus treniņus izmanto svaru bumbu, kur es varu iemācīties tehniku?

CrossFit treniņi gūst popularitāti arī Baltijā, kur svaru bumba noteikti ir viens no galvenajiem instrumentiem. Mēs noteikti iesakām konsultēties ar speciālistiem, lai uzzinātu pareizo tehniku. Pareizās specifikācijas samazina ievainojumu risku.