PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Puzles paklāji

13 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā
 1. Daedo WT Recognized Tatami Mat puzzle paklājs
  no €90,00
 2. Daedo WT Recognized Octagon Tatami Mat puzzle paklājs
  no €90,00
 3. Dojo Fit puzzle paklājs
  €79,90
 4. Dojo Checkered puzles paklājs
  no €30,00
 5. Dojo Checkered puzles paklājs
  €56,00
 6. Dojo Arena karate paklājs
  €39,00
 7. Dojo Fit Standard puzzle paklājs
  €45,90
 8. Dojo Fit Classic puzzle paklājs
  no €45,90
 9. Dojo Checkered puzles paklājs
  no €30,00

13 prece(s)

lapā
Iestatīt dilstošā secībā

Kas tiek izmantoti puzle paklāji? Vai puzles paklājs ir piemērots arī mājām?

Puzļu izmantošana ir diezgan izplatīta sporta aprindās un ir īpaši piemērota sporta nodarbībām telpās (īpaši cīņas mākslā). Gudra un laba izvēle, lai pilnībā vai daļēji pārklātu dažādu izmēru sporta zāles.

Daudzi pircēji ir iegādājušies puzles bērnu istabas grīdai un mājas treniņiem. Puzļu paklājs ir efektīvs arī dzīvokļos, kur jāņem vērā kaimiņi. Puzļu paklājs var būt labs trokšņu slāpēšanas rīks dažiem lēkšanas vingrinājumiem.

 

Kāda biezuma sporta paklājs man jāizvēlas? Kāpēc daži vingrošanas paklāji plānāks un citi biezāka, ir biezāka kvalitāte?

Cīņas mākslas treniņos tiek izmantotas plānākas puzļi (taiči, karatē, tekvondo, kikbokss). Šajā gadījumā parasti tiek izvēlēts 2 cm biezs puzles paklājs.

Cīņas veidiem, kas ietver mešanu (džudo, mma, cīņa), ir piemērotas biezākas puzles - treniņiem šajos sporta veidos jāizvēlas puzles modelis ar biezumu 4 cm.

Tādējādi biezums nav kvalitātes rādītājs, bet gan ieteikums drošai apmācībai, kas atbilst sporta prasībām.

 • Ziniet savas telpas lielumu - lai pasūtītu daudzumu, jums jāzina izmērs
 • Tā kā puzļu paklāji ir pieejami standarta 100 x 100 cm izmērā, paklāju skaitu ir viegli saskaitīt. Platība = vēlamais paklāju skaits
 • Lai saprastu, cik biezu iegādāties puzles paklāju, ir svarīgi izdomāt, kādi vingrinājumi uz paklāja lielākoties tiks veikti.
 • Krāsa - parasti krāsa ir salīdzinoši individuāla (izņemot dažu sporta veidu noteikumus), jūs varat zināt savas vēlmes
 • Ja jūs pieprasāt cenu piedāvājumu no Budopunkt, ieteicams apsvērt piegādi - vai jūs pats varat paņemt paklājus no mūsu noliktavas, vai arī jums ir nepieciešams transporta pakalpojums uz vēlamo adresi. Pamatojoties uz to, ir labi sagatavot precīzāku cenu piedāvājumu.

 

Ja man vajag lielāku daudzumu, vai tas uzreiz ir noliktavā? Cik ilgs laiks nepieciešams pasūtīšanai?

Budopunkt noliktavā uzreiz ir pieejams neliels puzļu skaits, kas ir piemērotas mājas lietotājiem, piemēram, pērkot atsevišķi vai divatā. Parasti daudzumi, kas jau pārsniedz 20 gabalus, ir jāpasūta atsevišķi, un to piegādes laiks ir 2-4 nedēļas.

Šajā gadījumā rakstiet mums pieprasījumu uz info@budopunkt.ee, un mēs jums piedāvāsim personalizētu cenu piedāvājumu.

 

Kā uzstādīt paklājus, vai to varat izdarīt pats?

Jā, protams! Puzļu paklāju uzstādīšana ir vienkārša, un tai nav nepieciešama iepriekšēja uzstādīšanas pieredze. Puzļu paklāji pielīp viens otram un paliek stabili. Tos var novietot tieši uz grīdas, un paklājus vajadzības gadījumā var ātri un ērti salikt.

Ja jums ir jāpārklāj grīda no sienas līdz sienai, bet puzļu izmēri un telpas lielums nepārklājas, puzles varat sagriezt arī ar griezējinstrumentu. Pirms to izdarīt, pārliecinieties, vai puzļi ir nekustīgas un pareizā stāvoklī.

Gadu gaitā, Budopunkt ir atstājis tūkstošiem kvadrātmetru puzles. Mēs aprīkojām dažādus cīņas mākslas klubus, nelielas sporta zāles valsts aģentūrām un organizācijām.