PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM

Par mums

Budopunkt ir sporta, veselības un dzīvesstila preču veikals, kas darbojas Tallinā kopš 1997. gada un kuru ir iedvesmojušas japāņu cīņas mākslas.

Mūsu saikne ar sportu un cīņas mākslām sākās 1978. gadā, kad uzņēmuma dibinātājs Igors sāka slepeni nodarboties ar karatē (toreiz karatē bija aizliegts visā Austrumu blokā). Beigu beigās Igors tomēr kļuva par divkārtējo Padomju Savienības karatē čempionu, augstākās klases treneri, sporta kluba dibinātāju un sporta tiesnesi.  Cīņas mākslu aprīkojuma tirdzniecības uzņēmuma dibināšana 1997. gadā bija loģisks turpinājums Igora karjerai. Desmit gadus vēlāk atvērām pirmo interneta veikalu. 2014. gadā tika atvērts interneta veikals arī Latvijā un Somijā. Uz doto brīdi darbojamies visā Baltijas jūras reģionā. Apbalvojumi un atzinības

  • 2016. gadā iekļuvām Igaunijas lietotājiem visdraudzīgāko interneta veikalu konkursa pirmajā trijniekā kategorijā "sports un hobiji".
  • 2017. gadā ieguvām otro vietu Igaunijas dizaina balvas konkursa rebrendinga kategorijā.
  • 2018. gadā Budopunkt tika nosaukts par "Gazelle Company 2018" un ieguva balvu, kas piešķirta Igaunijas uzņēmumiem, kuri pēdējo trīs gadu laikā ir palielinājuši savu apgrozījumu un guvuši vairāk nekā 50% peļņas. Tikai 1% no visiem Igaunijas uzņēmumiem saņem šo balvu.Par Budopunkt nosaukumu

"Budopunkt" nosaukumā esošo japāņu valodas vārdu "Budo" bieži tulko kā "cīņas māksla" vai "kara ceļš". 
Taču pastāv arī citas interpretācijas.

Rakstzīme, kas apzīmē vārda pirmo daļu "bu", ir veidota no diviem komponentiem – viens nozīmē "ieroci"/"vardarbību", bet otrs "apturēt"/"izbeigt". Vārda otrās daļas "do" nozīme ir "ceļš", "mērķis" vai "dzīvesveids".

Tātad tas nav kara ceļš, bet gan miera ceļš, tā nav vardarbība, bet gan vardarbības apturēšana.

Esam pārliecināti, ka rūpīgi izvēlēts sporta un veselības aprīkojums atbalsta mūs centienos dzīvot veselīgāk, daudzpusīgāk un drosmīgāk.