OMNIVA SŪTĪŠANA 2.99€   |   ĀTRA PIEGĀDE   |   ATGRIEŠANA 14 DIENU LAIKĀ

Dojo Water-Air Home Set boksa maiss

€75,00
Noliktavā

Water-Air HOME boksa maiss sastāv no 3 komponentiem; apvalks ir ļoti kvalitatīvs, iekšpusē ir biezs nodalījums, kas piepildīts ar ūdeni, un vidū ir cilindrs, kas piepildīts ar gaisu.

Ūdens vienmērīgi tiek sadalīts Water-Air HOME maisa iekšpusē, kā rezultātā maisam ir vienāda cietība visur. Ūdens arī piešķir maisam pareizo svaru, padarot to stabilu fiziskās slodzes laikā. Sitieni pret ūdeni jūtas dabiski, zinot, ka cilvēka ķermenis ir 70% ūdens. Turklāt jāatzīmē, ka triecieni no rokām un pēdām tiek absorbēti labāk, samazinot plaukstas, elkoņa, pleca un ceļa traumu iespējas.

Izmantojot gaisa nodalījumu, lietotājs var pielāgot boksa maisa cietību. Tas tiek piegādāts ar sūkni, un tam ir īpašs gaisa vārsts, kuru var pielāgot atbilstoši lietotāja vēlmēm. Jo vairāk tiek piepūsts gaisa nodalījums, jo stingrāks ir boksa maiss. Zinot to, Water-Air Home boksa maiss vienmēr var būt ar vēlamo stingrību.

Kas ir iekļauts:

-Water-Air Home boksa maiss

-Ķēžu komplekts

-Karabīne

-Sūknis

Svarīgākās priekšrocības:

-Zemākas izmaksas

-Uzpildīšana ar ūdeni mājās - vienāds sadalījums un cietība

-Gaisa nodalījums - izvēlētā cietība

-Ūdens nodalījums - reāla treniņu pieredze

-Lieliska triecienu absorbcija - mazāka traumu iespējamība

Pieejamie izmēri:

Water-Air Home boksa maiss ir pieejams 2 izmēros:

· 100 cm augstums un 35 cm diametrs. Ar ūdeni piepildītais maiss sver apmēram 30 kg. Šī boksa maiss ir īpaši paredzēta bērniem un pieaugušajiem, kuri dod priekšroku tikai štancēšanai. Ļoti spēcīga un smaga soma ar pareizu svaru.

· Augstums 150 cm ar diametru 35 cm. Ar ūdeni piepildīta boksa maisa svars ir aptuveni 50 kg. Šīs smags boksa maiss ir lieliski piemērots bērniem un pieaugušajiem, kuri vēlas labi trenēties. Pateicoties tā svaram un garumam, treniņa laikā tas

Lai lietotu šo produktu, ir nepieciešami kvalitatīvi cimdi un apakšstilbu aizsargi. Lietotājam jānovērš boksa maisa saskare ar asiem un cietiem priekšmetiem (piemēram, apaviem, gredzeniem un citiem priekšmetiem, kas var sabojāt maisu).

Uzmanību:

Boksa maiss Water-Air HOME paredzēts tikai iekštelpu (atpūtas) lietošanai. Sporta zālei un profesionālai lietošanai iesakām izmantot parastās smagās boksa maisus.

Vairāk informācijas
Artikuls DW-M10035-conf
Svars 4.00
Zīmols Dojo
Kolekcija Bestsellers
Dzimums
Kategorija Boksa maisi
Sertifikāts
Materiāls

No Related Posts