GADA LIELĀKĀ IZPĀRDOŠANA     |     PASŪTĪJUMIEM NO 80€ BEZMAKSAS SŪTĪŠANA PAKOMĀTĀ     |      MAKSĀJIET PA DAĻĀM LĪDZ PAT 60 MĒNEŠIEM
Budopunkt Jako teamwear

Jako

GADA LIELĀKĀ IZPĀRDOŠANA   |  SKATĪT VISUS PIEDĀVĀJUMUS
Nevar atrast produktus kuri atbilst atlasei.

Jako ir vācu komandas izstrādājumu kompānija, kuras saknes nāk no komandu sporta veidiem. Ātri un droši mēs vēlamies apgādāt mūsu komandas. Šodien, komandas no visas pasaules, trenējas un sacenšas mūsu produktos.

Mēs zinām, cik svarīgi katrai komandai ir uzticams komandas sporta piegādātājs. Mēs piegādājam mūsu klientiem vairāk nekā 400 produktu 30000 variantos ļoti īsā laikā, vairāk nekā 50 valstīs.

Līdz pat pieciem gadiem mēs piegādājam mūsu kolekcijas komandlīnijas. Ar to mēs piedāvājam klubiem iespēju ilgtermiņā plānot savu aprīkojumu un pastāvīgi veikt atkārtotus pasūtījumus. Negaidot - ātri un droši.

Katrai komandai ir svarīgs īpašs izskats. Ar sešām komandlīnijām, vienpadsmit džersija (trikotāžas) dizainiem un atbilstošiem principiem, mūsu kolekcija aptver visu spektru no brīvā laika līdz treniņam un sporta apģērbiem.

Mēs zinām, cik svarīga ir liela izvēle. Ar 16 krāsu variācijām katra komanda atrod pareizo toni. No 116 līdz 6XL atradīsies pareizais izmērs visiem komandas locekļiem. Sieviešu piegriezumi un ikdienas bikses īsos un garos izmēros perfekti nobeigs programmu.

Visiem produktiem arī ir pietiekami daudz vietas individuālai apdarei. Tas padarīs apģērbu par unikālu. Komanda - apģērbs.